İptal, İade ve Garanti Şartlarımız


GARANTİ ŞARTLARI;

·                     Ürünümüzün teknik destek ve ücretsiz güncelleme süresi 3 yıldır.

·                     Ürün garanti süresi içerisinde yazılım ve programlama hatalarından dolayı arızalanması halinde ücretsiz olarak onarılır.

·                     Garanti kapsamındaki yani kullanıcı kaynaklı bir hata yada arızadan dolayı Msn Show Scripti teknik servis bedeli isteyebilir.

·                     Ürünün kurulumu ve onarımı teknik ekip tarafından yapılacaktır.

·                     Tüm şartlar haricinde oluşan problemler ile ilgili Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin ve Rekabetin Korunması Genel Müdürlüğü’ne başvurulabilir.

 

 

İADE ŞARTLARI;

·                     ıÜüAlmış olduğunuz bir yazılım hizmeti olduğu ve alan kişinin satın aldığı yada kiralığı an mülkiyet hakkı kazandığı için iptal ve iadesi söz konusu degildir.Ayrıca dedicated server,alan adı v.b hizmetlerinde aktif edildiği anda geri dönüşü olmadığı için ücret iadesi yapılmamaktadır.

·                     Ürününüzde arıza çıkması halinde 7 (yedi) gün içerisinde hasarsız bir şekilde aldığınız gibi iade ederek yenisiyle değiştirebilirsiniz. Ürünün kendisi veya muadili mevcut değil ise iade alınır ve peşin alınmışsa ödemesi yapılır.

·                     Msn Show Scripti Yazılım , fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Fiyatlar piyasa koşullarına bağlı anlık değişikliklere uğrayabilir. Artan veya azalan fiyatlardan dolayı firmamız herhangi bir yükümlülük altına sokulamaz.